• Select Language :

Hakkımızda

ERTANLAR MAKİNA SAN. LTD. ŞTİ. , telli metal palet ürünleri konusunda üretime başladığı 1983 yılından itibaren müşterilerinin istekleri doğrultusunda kaliteli ve güvenilir ürünler üretmeyi hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Üretimde kaliteyi prensip edinen Ertanlar Makina, 15.300 m2 kapalı / 40.000 m2 açık üretim alanında, konusunda uzman çalışanlarıyla, mühendis kadrosu ile; standart, isteğe bağlı/özel ebatlı ihracat palet üretimini yapmaktadır. 

Hedef ve İlkeler: 

Yararlı bir vatandaş olmanın üretken olmaktan geçtiğine inanırız. Hedefimiz sürekli değisim ve gelişimi ön planda tutarak, fark yaratmak ve en iyi olmaktır. Hizmet ve servisin var olduğu her alanda, yüksek kalite ve güçlü ilişkilerle kalıcı üstünlükler sağlamak da hedeflerimiz arasında yer almaktadır. En büyük sermayemiz insan kaynağımızdır. Varlığımız, çalışanlarımızın kalitesiyle yükselir. En iyi, en verimli ve en kaliteli insan gücünü kendi insanımızın zekasından ve yaratıcılığından alırız. Faaliyet alanlarımızdaki gücümüz, çalışanlarımızın gücüdür. Çalışanlarımızın verimliliğini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak, ihtiyaç duydukları çalışma, iş birliği ve sosyal ortamları sağlamak, kendi gelişimimize kaynak sağlamaktır. 

Sürekli gelişmek ve geliştirmek için kaynak yaratıyoruz. Hizmet sürekliliğini sağlayabilmek, rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme potansıyeli ile gelişebilmek için gerekli yatırımları gerçeklestirebilmek, grubumuz ve ülkemiz için, çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak için kaynakların akılcı kullanımını benimsiyoruz. İyi niyet, karşılıklı anlayış ve dürüstlük ile birlikte yasalar ve ahlak kurallarina uygun hareket etmek, bugünün ve gelecek kuşakların insanlarına karşı sorumlulukların bilincinde olmak, ülkemiz ve dünya için görevlerimizin farkında olmak değerlerimiz arasında yer alıyor. 

Faaliyet Alanı (Çalışma Alanları): 

Stoklama Sistemleri
    a. Özel paletler
    b. Konteynerler

Misyonumuz: 

ERTANLAR MAKİNA SAN. LTD. ŞTİ. 50 yılı aşkın tecrübesi, genç ve dinamik uzman kadrosu, kaliteli hizmeti ile sürekli ürün kalitesini iyileştirmeyi ve müşteri memnuniyetini öne çıkaran, zamana uygun teknolojiyi kullanan, demir çelik sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek yüksek kalitede ağır çelik konstrüksiyon, proje üzerinden telli çelik palet yapımı üzerine her türlü özel üretimi yapan girişimci bir şirkettir. 

Hedefimiz tamamen güvenilir, kaliteli ürün, iyi bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile varlığımızı sürdürmektir. Amacımız; kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanarak, gelişimlere açık, rekabet edebilir kalitede ürünler imal ederek, müşterilerimizin taleplerini tamamen karşılayabilen bir şirket olarak sektörde katma değer yaratmaktır. 

ERTANLAR MAKİNA SAN. LTD. ŞTİ. rekabet etmeyi karşı tarafı yok etmek değil kalitede yarışmak olarak algılamaktadır. İnsanlara güven vermenin ve insanlara güvenmeyi sahip olunacak en büyük sermaye olduğunu bilmekte ve buna göre hareket etmektedir. Çağın gerektirdiği bilişim, bilgi ve teknolojinin çalışma sahamızı ilgilendiren bölümünü sürekli takip ederek kendini yenilemektedir. 

Vizyonumuz: 

ERTANLAR MAKİNA SAN. LTD. ŞTİ. olarak metal ürünleri konusunda üretime başladığı 1983 yılından itibaren hızlı ve kaliteli ürün üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, uluslararası ve yerel müşterilerin beklentilerini hem birebir karşılamak ve taleplerinin üzerinde kalitelisine güvenilir ürünler sunmak; yüksek nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışı ile Avrupa ve Asya-Bölgesi’ nin önde gelen kuruluşları arasında yer almak ve böylece sektör liderliğini oluşturmaktadır. 

Doğru, dürüst, ilkeli ve varlığı boyunca güvenilir bir firma olma özelliğini ve çalışmasını prensip edinerek taviz vermeden daima koruma gayreti içerisinde zamanlaması, kalitesi ve güvenirliğimiz ile yolumuza devam etmektir. 

Değerlerimiz: 

- Müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan 
- Etik değerlere önem veren 
- Güvenilir 
- Müşterilerine yenilikçi ve düşük maliyetli ürünler sunabilen 
- Hızlı cevap veren, dinamik 
- Detaycı 
- Yeniliklere açık 
- Konusunda yetkin çalışanlara sahip 
- Çevreye ve insana saygılı 
- Toplumsal olaylara duyarlı

Firmamızı daha ileriye taşıyabilmek amacı ile, önemle üzerinde durduğumuz ilkemiz dürüst bir iş ortamı yaratarak ve elimizdeki kaynakları en iyi şekilde değerlendirerek müşteri odaklı çalışmak ve en üstün müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Ürünlerimizde kaliteyi yakalamak adına yürüttüğümüz faaliyetler ve ISO-9000 çalışmaları kapsamında her geçen gün daha fazla nitelikli iş gücü yaratıyor ve bunun üretimimize en iyi şekilde yansıması için çalışmaktayız. 

Etik değerlere sahip çıkarak, disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinen ERTANLAR MAKİNA SAN. LTD. ŞTİ. , bu kapsamda çevre ve insan sağlığını da göz ardı etmeksizin personelini bilinçlendirmeye ve kendini sürekli geliştirmeye değişmez prensipleri ile devam edecektir. 

Kalitemiz: 

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz demir çelik sektöründe hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız. Bu amaç doğrultusunda; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak kendimizi sürekli yenileyen bir şirket olmaya çalışırız. Müşteri memnuniyetini ölçerek gerekli aksiyonları alırız. Performans takipleri yaparak iş süreçlerimizi etkin kılarız. Ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi yönünde çalışırız. 

Yetkin ve deneyimli bir takım oluşturabilmek için, çalışanlarımızın gelişimini sağlamak yönünde iletişim ve eğitim kanallarını etkin kılarız. Tedarikçilerimiz ile işbirliğini her fırsatta geliştirmeye çalışırız. Hatta tedarikçilerimiz aynen çalışanlarımız gibi şirket felsefesini benimsemiş olarak, bağımız ve özgürce şirketimizin menfaati doğrultusunda hareket etmektedirler. Geliştirdiğimiz projeler ile topluma katkı sağlama yolunda adımlar ataya devam ediyoruz.

TTK bilgileri:

İşyeri Ticari Şirket Ünvanı: Ertanlar Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi/1 NL Şube
Ticari Sicil Numarası: 35033
Yer Sağlayıcı: Ertanlar Makina Ltd. Şti. E.O.S.B. 8.Cd. Eskişehir
İşyeri Ticaret Merkezi: OSB 8. Cadde No. 17 Eskişehir
Nace Kodu: 256201
Adres: O.S.B. 8. Cadde No. 17, TR-26110 Eskişehir
Tel.: +90-222-2360553 Faximile: +90-222-2360555
E-Mail: info@ertanlar.com (Spam-Filitreli)
Mersis No.: 3263445367315608